Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIe wiem który , nie znam ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igo | dodano: dzisiaj, 17:20 [background=rgb(246, 246, 246)] Kochani internauci jeśli nie macie nic konkretnego do napisania lepiej nic nie piszcie nie wystawiajcie wyroków po przeczytaniu 3 linijek tekstu lepiej pójdzie do kościoła i pomódlcie się za dusze zmarłych oraz o laskę i siły dla pogrążonej w żałobie rodziny niż czytać i wypisywać kolejne to durnoty Proszą obie rodziny [/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję rodzinie oraz kierowcy kia, nikt nie wie co zaszło- więc zony oskarżać nie można. Winę ponosi kierowca, nie usprawiedliwia go nic, argumenty , że może pierszy raz .... mozecie sobie wsadzić w.....Ciekawe czy też bylibyście tego zdania będąc na miejscu kierowcy kia ( niczemu niewinny - podobno stan poważny) lub na jego miejscu byłby ktoś z waszej rodziny ?? Dobrze , ze sprawca przeżył - będzie miął okazję odpowiedzięc za swoje czyny? Potępiam pijanych kierowców, są zagożeniem nie tylko dla siebie i rodziny ale innych uczestników ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tą rodzinę miał odwieść brat sprawcy... miał już swoje dokumenty w tym samochodzie , prawdopodobnie żona z dziećmi byli już w środku samochód był odpalony, wtedy przyszedł sprawca, wyciągnął brata z samochodu i odjechał . On za nim pojechal odrazu i wszystko widział.....
No i ten "trzezwy brat", siedzac juz w samochodzie na miejscu kierowcy i bedac "sila i gwaltem" wyciaganym z pojazdu, nie mogl wyciagnac i zabrac ze soba kluczykow..? Pojechal za nimi jako eskorta..?Czy moze przed nimi, na tzw.wabika, zeby w razie zjawiska malo tam prawdopodobnego, ale jednak mozliwego, czyli jakiegos patrolu policji, to jego zatrzymano do kontroli, a nie pojazd jadacy za nim..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat napisał:
Igo | dodano: dzisiaj, 17:20 [background=rgb(246,246,246)] Kochani internauci jeśli nie macie nic konkretnego do napisania lepiej nic nie piszcie nie wystawiajcie wyroków po przeczytaniu 3 linijek tekstu lepiej pójdzie do kościoła i pomódlcie się za dusze zmarłych oraz o laskę i siły dla pogrążonej w żałobie rodziny niż czytać i wypisywać kolejne to durnoty Proszą obie rodziny [/background]
wspólczuję, napewno takie komentarze nie pomagają w przejsciu tej tragedi, ktoś kto tego nie przeżył nie zrozumie, łatwo jest wystawiać wyroki, jednak jesli to prawda , że kierowca był pijany to opinia publiczna ma prawo skomentowąc takie zachowanie, bo pijani kierowcy są potencjalnymi zabójcami , nie tylko siebie ale i innych. Też straciłam brata w wypadku , rozumiem co Pan czuje, ale nie wolno nam poierać tego , że kierowca był pod wpływem alkoholu. Pozostałe komentarze i domysły , roztrząsanie całego zdarzenia zbędne, czyta sensacja ludzi , którzy cieszą się ,ze to nie ich spotkała ta tragedia, jeszcze raz wyrazy wspólczucia dla rodziny, która nie ponosi odpowiedzialności , z ca le zdarzenie, a w chili obecnej bardzo cierpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat napisał:
Igo | dodano: dzisiaj, 17:20 [background=rgb(246, 246, 246)] Kochani internauci jeśli nie macie nic konkretnego do napisania lepiej nic nie piszcie nie wystawiajcie wyroków po przeczytaniu 3 linijek tekstu lepiej pójdzie do kościoła i pomódlcie się za dusze zmarłych oraz o laskę i siły dla pogrążonej w żałobie rodziny niż czytać i wypisywać kolejne to durnoty Proszą obie rodziny [/background]
A co ci czlowieku szkodzi, ze ludzie pisza, co o tym sadza..?Po to sa fora internetowe, zeby na nich dyskutowac...Nie wszyscy jestesmy "tambylcami", wiemy o zdarzeniu tyle, ile podaly media, na tym bazujemy i do tego sie odnosimy...W kazdym razie o internet sie nie martw-dzis jest taki news, jutro bedzie 10 innych...Co innego ta Wolka i okoliczne wsie...Podejrzewam, ze tam dlugo przerozne "durnoty" na temat tego wypadku beda tematem nr 1 wszelkich spotkan i rozmow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO "IGO" kiedy pogrzeb ? znam dobrze rodzinę . Mieszkam w warszawie i chciałbym uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu.... wyrazy współczucia. [*] [*][*] ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
post powyżej do użytkownika "BRAT"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam te wasze wypociny i dochodzę do jednego wniosku. Polacy to taki podły naród, zazdrość i zawiść nic więcej. Kiedy dochodzi do wielkiej tragedii zaraz wypowiadają się sami eksperci (sami biegli od przyczyn wypadków) którzy g... wiedza. Przed komputerem to każdy jeden taki mądry, który jedno co potrafi to oskarżać i dobijać rodzinę która przeżyła tragedie. Pamiętajcie o jednym każdy możne przeżyć taką lub podobną przygodę (wcale nie po alkoholu) i wtedy rura mięknie. Nie bronie faceta bo odebrał życie 3 osobom w dodatku bliskim osobom jednocześnie odbierając pozostałym córkom ojca, które w tym momencie straciły wszystko co miały najcenniejsze. Na koniec dodam tylko ze nie jestem z otoczenia sprawcy i jak nie macie nic mądrego do napisania to milczcie i nie dokładajcie nerwów bliskim którzy czytające wasze wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luk napisał:
czytam te wasze wypociny i dochodzę do jednego wniosku. Polacy to taki podły naród, zazdrość i zawiść nic więcej. Kiedy dochodzi do wielkiej tragedii zaraz wypowiadają się sami eksperci (sami biegli od przyczyn wypadków) którzy g... wiedza. Przed komputerem to każdy jeden taki mądry, który jedno co potrafi to oskarżać i dobijać rodzinę która przeżyła tragedie. Pamiętajcie o jednym każdy możne przeżyć taką lub podobną przygodę (wcale nie po alkoholu) i wtedy rura mięknie. Nie bronie faceta bo odebrał życie 3 osobom w dodatku bliskim osobom jednocześnie odbierając pozostałym córkom ojca, które w tym momencie straciły wszystko co miały najcenniejsze. Na koniec dodam tylko ze nie jestem z otoczenia sprawcy i jak nie macie nic mądrego do napisania to milczcie i nie dokładajcie nerwów bliskim którzy czytające wasze wypociny.
Zazdrosc?Zawisc?Kpisz sobie, czy ze znajomoscia znaczenia slow jestes ciut na bakier?Kto i komu czegos w tej sytuacji zazdrosci..?O co ktos mialby byc zawistny? Fakt-wypadek moze tak naprawde przytrafic sie kazdemu, ale wypadek po 2,5 wolta we krwi...sorry, ale komus kto choc troche mysli, raczej sie nie przytrafi nigdy. I to tyle tytulem odpowiedzi na twoj "recenzencki" post.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czuje teraz ten facet, rodzina dziewczyny... To jest wina tego kierowcy ale gdyby wiedział to na pewno by nie wsiadł za kółko. Tak się kończy zadufanie FACETA - KIEROWCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się czyta część tych komentarzy można wyjść z jednego założenia, masz 2,5 promila oj mogło być więcej. jeśli kierujący był trzeźwy wiadomo wiele mogło być przyczyn tragedii, ale jeżeli Dziennik Wschodni pisze, iż miał 2,5 promila to o czymś świadczy, więc nie dziwne, że internet kipi od głosów krytyki. bulwersująca sprawa, którą trzeba potępić, a nie udawać i starać się wybielić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całym sercem jestem z tymi ludźmi z drugiego samochodu - KIA, nic nie zawinili a cierpią. to mógł być każdy z nas. oby doszli do zdrowia, nie ich wina, a sprawca za wszystko odpowiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Boże ...... Zam St..a i rodzinę w życiu złego słowa nie mogę powiedzieć na nich. Ludzie przestańcie oceniać , straszna tragedia dla wszystkich uczestników tego wypadku również dla kierowcy -KIA i ich rodzin. Ja uważam że, wszystko przez jeden błąd, który zmienił życie wielu ludzi. Niestety czasu nie cofniemy, a życie tak kruche musi toczyć się dalej, i osoby poszkodowane w wypadku ( mam na myśli rodziny ofiar) mają teraz ogromny ciężar na sercu. Współczuję rodzinom, będę się modlić . Nie oceniam, ( nie popieram prowadzenia po alkoholu ) Ale niestety wszyscy jesteśmy tylko ludźmi z naszymi słabościami. Jedynie co nam pozostaje to modlitwa, a przygotowując się do pogrzebu mam propozycję zamiast kwiatów namawiam do zamawiania mszy św. w intencji poszkodowanych w wypadku i tych aniołków które odeszły do nieba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o Boże ...... Zam St..a i rodzinę w życiu złego słowa nie mogę powiedzieć na nich. Ludzie przestańcie oceniać , straszna tragedia dla wszystkich uczestników tego wypadku również dla kierowcy -KIA i ich rodzin. Ja uważam że, wszystko przez jeden błąd, który zmienił życie wielu ludzi. Niestety czasu nie cofniemy, a życie tak kruche musi toczyć się dalej, i osoby poszkodowane w wypadku ( mam na myśli rodziny ofiar) mają teraz ogromny ciężar na sercu. Współczuję rodzinom, będę się modlić . Nie oceniam, ( nie popieram prowadzenia po alkoholu ) Ale niestety wszyscy jesteśmy tylko ludźmi z naszymi słabościami. Jedynie co nam pozostaje to modlitwa, a przygotowując się do pogrzebu mam propozycję zamiast kwiatów namawiam do zamawiania mszy św. w intencji poszkodowanych w wypadku i tych aniołków które odeszły do nieba...
Ludzie dlaczego mi to robicie? W du*** mam czy sie znaliscie czy nie. I jezeli 2,5 promila nazywasz słaboscia to musisz byc naprawde deb***em. taki czlowiek zasluguje na potepienie a NIE NA USPRAWIEDLIWIENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo psem jest, a raczej był albo lepiej mówiąc kurewskim klawiszem, życze mu żeby trafał do tego zakładu gdzie pracował to by go zajebali i byłby święty spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof, Kalinowszczyzna napisał:
Ludzie dlaczego mi to robicie? W du*** mam czy sie znaliscie czy nie. I jezeli 2,5 promila nazywasz słaboscia to musisz byc naprawde deb***em. taki czlowiek zasluguje na potepienie a NIE NA USPRAWIEDLIWIENIE
przestań wyzywać ludzi od deb***li , widzę że jesteś mega zaangażowany EMOCJONALNIE tą sprawą , a czy nie uważasz że strata najbliższych, poczucie winy i widmo egzystencji bo na pewno normalnym życiem nazwać tego nie już nie można, nie jest wystarczającym potępieniem? Ja nikogo nie usprawiedliwiam, bardzo wstrząsnął mną ten wypadek . Za deb***la również nie jestem postrzegany w społeczeństwie . Jestem na PRZECIWNY PIJANYM KIEROWCOM !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jawidzoo napisał:
bo psem jest, a raczej był albo lepiej mówiąc kurewskim klawiszem, życze mu żeby trafał do tego zakładu gdzie pracował to by go zajebali i byłby święty spokój.
o sąsiad z wioski obok się wypowiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale glupi chlop -normalnie-zal!!! przez swoją glupote stracil najblizsze osoby- GŁUPEK-I to jeszcze pan funkcjonariusz ktory powinien pokazywac innym ze p oalkoholu sie nie jezdzi-pilnowal ludzi w pracy a teraz sam bedzie aresztowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luk napisał:
czytam te wasze wypociny i dochodzę do jednego wniosku. Polacy to taki podły naród, zazdrość i zawiść nic więcej. Kiedy dochodzi do wielkiej tragedii zaraz wypowiadają się sami eksperci (sami biegli od przyczyn wypadków) którzy g... wiedza. Przed komputerem to każdy jeden taki mądry, który jedno co potrafi to oskarżać i dobijać rodzinę która przeżyła tragedie. Pamiętajcie o jednym każdy możne przeżyć taką lub podobną przygodę (wcale nie po alkoholu) i wtedy rura mięknie. Nie bronie faceta bo odebrał życie 3 osobom w dodatku bliskim osobom jednocześnie odbierając pozostałym córkom ojca, które w tym momencie straciły wszystko co miały najcenniejsze. Na koniec dodam tylko ze nie jestem z otoczenia sprawcy i jak nie macie nic mądrego do napisania to milczcie i nie dokładajcie nerwów bliskim którzy czytające wasze wypociny.
jakbyś znał jakiś obcy język mógłbyś poczytać zagraniczne fora co pokazałyby ci pajacu, że Polacy nie są jakoś szczególnie wyjątkowi w aspekcie o którym napisałeś. ty dodatkowo jesteś zakompleksionym hipokrytą, skrytykowałeś pewne zachowanie którego sam dopuściłeś się w następnych zdaniach, poczułeś się lepiej? wyżyj się jeszcze na "Polakach" za pośrednictwem forów internetowych, terapia nie przyniesie długotrwałego skutku, ale co tam, ważne żeby choć na chwilę poczuć się lepszym. Ale niestety czasem trzeba wyjść z domu i już nie jest tak łatwo jak na forum karaluchu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...